Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Poznaj aktualną serwisową ofertę Seata jeszcze przed wakacyjnymi podróżami! Przygotuj swój samochód do pokonywania dalekich, letnich dystansów. Na zbliżający się czas rekomendujemy zwłaszcza:

Wymianę opon na letnie

Dostosowanie ogumienia kół do aktualnej pory roku zwiększa bezpieczeństwo na drodze oraz dodaje pewności za kierownicą. W ASO SEAT sprawnie wymienimy opony w Twoim aucie, abyś mógł podróżować bezpiecznie przez cały rok!

Wymianę oleju i filtra oleju

Regularna wymiana oleju i filtra oleju zapewnia odpowiednie działanie silnika oraz zapobiega jego nadmiernej eksploatacji. Zleć tę usługę w ASO, by móc cieszyć się swoim SEAT-em jak najdłużej. Czeka Was przecież jeszcze mnóstwo przygód, prawda?

Wymianę klocków hamulcowych i tarcz

Skorzystaj z usługi wymiany klocków oraz tarcz hamulcowych w SEAT Serwis. Nasi fachowcy skontrolują ich sprawność, a w razie potrzeby wymienią na nowe. Razem zadbajmy o to, by podczas urlopu nie zatrzymała Cię niespodziewana awaria!

Wymianę oleju w skrzyni DSG

Świeży olej pozwala skrzyni DSG pracować z większą wydajnością. Wymieniaj go regularnie w naszych Autoryzowanych Serwisach, by zagwarantować sobie płynniejszą jazdę i uniknąć niechcianych usterek.

Serwis klimatyzacji

Sprawna klimatyzacja sprawia, że Twoja podróż jest nie tylko przyjemniejsza, lecz także bardziej bezpieczna. Więcej komfortu i mniej ryzyka? Chyba sam widzisz, że warto umówić się na wizytę w ASO.

 

Zapraszamy do salonu i autoryzowanego serwisu Seat Auto-Gazda!

Warszawska 330
43-346 Bielsko-Biała
+48 33 444 88 00
kontakt@seat.auto-gazda.pl
Serwis: serwis@seat.auto-gazda.pl