Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Zależy nam, byś mógł w pełni korzystać z modeli CUPRA. Z tego względu zapewniamy Ci spersonalizowaną usługę przeglądu Twojego auta, która obejmuje wszystkie czynności serwisowe. Umów się na wizytę – nie pozwól, by cokolwiek zabierało Ci ekscytację z jazdy.

Wymiana opon na letnie

Dostosowanie ogumienia do aktualnej pory roku pozwala czerpać radość z jazdy niezależnie od pogody. Wybierz nowe opony z Autoryzowanego Serwisu CUPRY, które są objęte 36 miesięcznym ubezpieczeniem od zdarzeń losowych.

Czyszczenie klimatyzacji

Jazda CUPRĄ potrafi wywoływać emocje sięgające zenitu. Przeżywaj je w pełnym komforcie, dbając o odpowiednią temperaturę w Twoim aucie. Skorzystaj z usługi serwisowania klimatyzacji z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

Wymiana oleju silnikowego z filtrem

CUPRA to emocje płynące z odczuwania prawdziwej mocy. By doświadczać ich jak najdłużej, regularnie zlecaj usługę wymiany oleju i filtra, która zapewnia odpowiednie działanie silnika oraz zapobiega jego nadmiernej eksploatacji.

Wymiana oleju DSG

Wiemy, jak cenisz doskonałe osiągi Twojej CUPRY. Pamiętaj, że dzięki regularnej wymianie oleju w skrzyni DSG będziesz mógł cieszyć się nimi dłużej. Zleć tę czynność serwisową naszym specjalistom już dziś.

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych

Decyzja o tym, jak ma przebiegać każda podróż powinna należeć jedynie do Ciebie. Skorzystaj z usługi wymiany klocków oraz tarcz hamulcowych w CUPRA Care i nie daj się zatrzymać niespodziewanym awariom.

 

Przyjdź do naszego salonu i dowiedz się więcej na temat personalizowanych usług serwisowych swojej CUPRY, albo już teraz umów się na serwis.

ul. Warszawska 330
43-346 Bielsko-Biała
+48 33 444 88 00
kontakt@cupra.auto-gazda.pl