Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy
Wypróbuj ją podczas jazdy testowej‎

Crossland

Wszechstronność, która zachwyca, stylizacja, która obiecuje przekroczyć oczekiwania. Opel Crossland, z charakterystyczną przednią maską Opel Visor, to SUV z bardzo praktycznym wnętrzem zaprojektowanym z myślą o codziennej funkcjonalności. Nawiasem mówiąc, przyciąga wzrok, gdziekolwiek się pojawi.

Crossland ma tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Jego wnętrze można elastycznie zaaranżować w zależności od aktualnych potrzeb: niezwykle praktyczna przestrzeń typowa dla SUV-a pomieści codzienne potrzeby: bagażnik o pojemności 410 litrów, z możliwością powiększenia do 1255 litrów, jest jednym z największych w swojej klasie! Bagażnik jest również dostępny w różnych kolorach, w tym czarnym, białym i białym.

 

Zainteresowany nowym Oplem Crossland?

Wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wiadomość nie została wysłana, sprawdź raz jeszcze pola formularza. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Styl i charakter

Muskularny i wyrafinowany wygląd zewnętrzny nowego Crosslanda odzwierciedla założenia nowej niemieckiej filozofii projektowania, będąc jednocześnie esencją codziennej funkcjonalności. Dzięki charakterowi i zaletom typowego SUV-a, Crossland spełnia oczekiwania wszystkich tych, którzy wolą podążać własną drogą.

Bezpieczeństwo i innowacje

Reflektory adaptacyjne LED

Bezpieczeństwo jazdy.Adaptacyjne reflektory z technologią LED znacznie poprawiają widoczność w każdych warunkach drogowych. Automatycznie przełączają się ze świateł drogowych na mijania i nie oślepiają innych kierowców. Ponadto dodatkowe wiązki światła doświetlają zakręty. Wszystko po to, aby łatwiej było widzieć i być widzianym.

Panoramiczna kamera cofania 180°

Możesz zapomnieć o odwracaniu się podczas cofania. Wysokiej jakości obraz wyświetlany na ekranie systemu multimedialnego ułatwia dostrzeżenie obiektów znajdujących się za samochodem i zbliżających się z boku, również objętych martwym polem. To istotne ułatwienie pozwalające na komfortowe i bezpieczne manewrowanie.

Wyświetlacz projekcyjny

Wyświetlacz projekcyjny kierowcy umożliwia podgląd kluczowych informacji, takich jak prędkość, ostrzeżenia układu rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, wskazówki nawigacyjne, bez odrywania wzroku od drogi.