Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Nowa Škoda Superb została poddana drobnym zmianom, które uczyniły z niej samochód naprawdę doskonały. Efektem modyfikacji jest kultowy samochód z dynamizmem i wdziękiem.

Nowa Škoda Superb wyróżnia się szeroką osłoną chłodnicy, nowymi reflektorami w technologii LED Matrix oraz całkowicie nowym zderzakiem ze standardowymi światłami przeciwmgielnymi LED. Imponujący jest również tył flagowego modelu. Dzięki światłom LED z dynamicznymi kierunkowskazami, napisem ŠKODA zastępującym logo marki oraz chromowanym paskiem.
Przestrzeń Škody Superb to świat luksusu sam w sobie. Nie tylko zapewnia wyjątkowy komfort wszystkim pasażerom, ale także oferuje ogromną przestrzeń i niezrównaną praktyczność.

Nowe elementy wykończenia obejmują projekt konsoli środkowej, chromowane elementy na desce rozdzielczej oraz wokół klamek i uchwytów drzwi, a Vitrual Cockpit, oferujący pięć układów wyświetlaczy, zapewnia doskonałą widoczność informacji podczas jazdy.

Bagażnik Škody Superb o pojemności 625 litrów jest zarówno łatwo dostępny, jak i funkcjonalny. Po złożeniu oparć tylnej kanapy przestrzeń bagażowa zwiększa się do 1760 litrów.

Zapraszamy do salonu!

Skoda Auto-Gazda
ul. Żorska 11a
44-203 Rybnik

+48 32 661 40 00
kontakt@skoda.auto-gazda.pl

Formularz kontaktowy!