Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Odkryj najszerszą gamę samochodów dostawczych na rynku, zaprojektowanych dla profesjonalistów, aby spełnić wszystkie potrzeby: od Berlingo po Jumpera, ciesz się zaletami samochodów dostawczych o pojemności od 4,4 do 17 m³.

 

NOWY BERLINGO & Ë-BERLINGO

Ciesz się wszystkimi zaletami Citroena Berlingo – zwrotnego kompaktowego samochodu o nowej sylwetce, nowych funkcjach i wszystkich udogodnieniach, z których słynie Citroën.
Jest również dostępny z napędem w 100% elektrycznym.

Sprosta wszystkim Twoim potrzebom

Wybór należy do Ciebie – w zależności od tego, czego potrzebujesz i do czego planujesz używać pojazdu. Nowy Citroen Berlingo jest dostępny w dwóch długościach nadwozia o pojemności przestrzeni ładunkowej nawet do 4,4 m3. Fotele Citroën Advanced Comfort Seats mają dodatkową piankę i ulepszony system podparcia pleców, co znacząco poprawia komfort podróżowania. Podróżowanie jest jeszcze łatwiejsze dzięki dedykowanej lokalizacji smartfona. Smartfon automatycznie paruje się z pojazdem przez Bluetooth. Za pomocą smartfona można łatwo dotrzeć do celu, nawiązywać i odbierać połączenia, słuchać radia i uzyskiwać dostęp do innych plików multimedialnych.

Nowy Citroen Berlingo Auto Gazda Nowy berlingo Auto Gazda fotele Nowy berlingo Auto Gazda wnętrze Nowy berlingo Auto Gazda bagażnik

NOWY JUMPY & Ë-JUMPY

Odkryj model Jumpy. Absolutnie uniwersalny pojazd użytkowy o bogatej funkcjonalności i imponującym, nowoczesnym designie. A teraz także w wersji w pełni elektrycznej! Ciesz się imponującą przestrzenią ładunkową do 6,6 m3, korzystając z wielu praktycznych funkcji, takich jak bezdotykowo otwierane boczne drzwi przesuwne i specjalny system Moduwork do transportu ładunków o długości do 4 metrów. Aby ułatwić podróżowanie, w kabinie znajduje się 10-calowy ekran dotykowy i całkiem nowy system multimedialny.

 

Nowy Citroen Jumpy Auto Gazda Nowy Citroen Jumpy Auto Gazda Nowy Citroen Jumpy Auto Gazda Bielsko Nowy Citroen Jumpy Auto Gazda

NOWY JUMPER & Ë-JUMPER

Odkryj nową odsłonę modelu Jumper w nowoczesnym wydaniu, który teraz dostępny jest w wersji ze 100% napędem elektrycznym. Największy furgon w ofercie o ładowności do 1900 kg i pojemności przestrzeni ładunkowej do 17 m3 jest zawsze gotów przewieźć Twoje towary.

NOWY CITROEN JUMPER AUTO GAZDA NOWY JUMPER & Ë-JUMPER NOWY JUMPER & Ë-JUMPER NOWY JUMPER & Ë-JUMPER Bielsko

Zapraszamy do salonów!

Citroën Auto-Gazda Bielsko-Biała
Warszawska 328
43-319 Bielsko Biała
+48 33 821 80 16
kontakt.bielsko@citroen.auto-gazda.pl

Citroën Auto-Gazda Pszczyna
Bielska 31D
43-200 Pszczyna
+48 32 212 82 02
kontakt.pszczyna@citroen.auto-gazda.pl

Citroën Auto-Gazda Katowice
Roździeńskiego 170
40-203 Katowice
+48 32 353 10 20
kontakt.katowice@citroen.auto-gazda.pl

Citroën Auto-Gazda Gliwice
Toszecka 137A
44-100 Gliwice
+48 32 401 05 00
salon.gliwice@citroen.auto-gazda.pl

Formularz kontaktowy!