Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Kultowy model C3 dostępny jest teraz w nowej, ulepszonej wersji – z większym charakterem, wygodą i rozwiązaniami technicznymi.

Nowy C3 to kultowy samochód miejski, który został wymyślony na nowo: innowacyjny, nowoczesny i inteligentny, jest pod każdym względem lepszy od poprzedniej generacji. Popularny przede wszystkim, jest skierowany do każdego, a jednocześnie jest przystępny cenowo.

Nowy Citroën C3 jest wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1,2-litrowy i mocy 100 KM oraz 6-biegową manualną skrzynią biegów. Całkowicie przeprojektowany pod kątem osiągów i niezawodności, nowy silnik jest teraz wyposażony w łańcuch rozrządu, zwiększając jego praktyczność i wszechstronność użytkowania. W cyklu mieszanym WLTP, wersja ta legitymuje się emisją CO2 na poziomie 126 g/km (homologacja w trakcie zatwierdzania).

Podobnie jak w wersji z silnikiem elektrycznym, model C3 z sinikiem spalinowym będzie dostępny w dwóch wersjach wyposażenia:

Wyposażenie C3 YOU

Wersja „YOU” wyróżnia się szeroką gamą wyposażenia standardowego, w tym światłami LED, zawieszeniem Citroën Advanced Comfort®, Active Safety Brake (układem hamowania awaryjnego), nowym wyświetlaczem head-up Citroëna, systemem informacyjno-rozrywkowym ze stacją dokującą do smartfona, elektrycznie sterowanymi lusterkami bocznymi, automatycznym oświetleniem, czujniki parkowania z tyłu, spojler tylny, ogranicznik prędkości, klimatyzacja manualna i 6 poduszek powietrznych.

Wyposażenie C3 MAX

Wersja „Max”, która obejmuje również dwukolorowe nadwozie z kontrastowym dachem, ozdobne relingi dachowe, przednie i tylne tarcze hamulcowe, 17-calowe felgi aluminiowe ze szlifem diamentowym, tylne światła LED, przyciemniane tylne szyby. Wewnątrz klienci mogą cieszyć się kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala, najnowszej generacji systemem informacyjno-rozrywkowym i nawigacją 3D, fotelami Citroën Advanced Comfort z tapicerką w kolorze Metropolitan Grey, siedzeniami dzielonymi w proporcji 60/40 w drugim rzędzie, automatyczną klimatyzacją, bezprzewodowym ładowaniem telefonu, kamerą cofania, elektrycznie sterowanymi szybami tylnymi, elektrycznie składanymi i podgrzewanymi lusterkami zewnętrznymi, automatycznymi wycieraczkami i inteligentnymi światłami drogowymi.

Formularz kontaktowy!