Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Firma Auto-Gazda Group rozszerzyła swoją działalność otwierając autoryzowany serwis Peugeot w Świdniu k. Lublina. Nowy punkt znajduje się przy al. Tysiąclecia 6 w Świdniku. To kolejny ważny krok w rozwoju firmy Auto-Gazda.

Autoryzowany serwis marki Peugeot to miejsce, któremu można zaufać. Podczas serwisowania samochodów wykorzystywane są jedynie oryginalne części zamienne oraz materiały najwyższej jakości, które charakteryzują się niezawodnością oraz wytrzymałością. Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści wykorzystują swoją wiedzę do jak najsprawniejszej naprawy zgodnej z najwyższymi standardami jakości.

Serwis marki Peugeot zapewnia opiekę serwisową zarówno dla samochodów marki Peugeot, jak i naprawy pogwarancyjny pojazdów wszystkich marek.

Salon samochodów używanych Grupy Stellantis

W nowo otwartym obiekcie można również znaleźć szeroką ofertę samochodów używanych (6m-c -12m-c) z Grupy Stellantis, czyli: Citroen, Opel, Ds., Alfa Romeo, Fiat.
Pracująca na miejscu wykwalifikowana kadra pomoże w dobraniu pojazdu odpowiadającego indywidualnym potrzebom i wymaganiom. W salonie można uzyskać również informacje dotyczące finansowania i ubezpieczenia wybranego samochodu, które będą najkorzystniejsze dla kupującego.

Szczegółowych informacji można uzyskać poprzez bezpośredni kontakt:
Autoryzowany serwis PEUGEOT AUTO GAZDA
lublin@peugeot.auto-gazda.pl
+48 81 525 07 00
al. Tysiąclecia 6
Świdnik