Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy AUTO-GAZDA zatrudnimy osobę na stanowisko:

Asystentka Handlowa

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Główne zadania:

  • wsparcie działu handlowego i marketingowego w codziennych obowiązkach
  • sprzedaż polis komunikacyjnych
  • obsługa klientów salonu, serwisu, połączeń telefonicznych oraz korespondencji
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi Klientami
  • praca z platformą Business Development Center
  • prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów, prowadzenie dokumentacji działu handlowego
  • uczestniczenie w akcjach promocyjnych wewnątrz i na zewnątrz firmy

Wymagania:

  • komunikatywność i otwartość
  • umiejętność pracy w zespole oraz zbudowania relacji z Klientem
  • efektywne planowanie oraz organizacja pracy własnej
  • wykształcenie min. średnie, wyższe mile widziane
  • doświadczenie w obsłudze klienta, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • doświadczenie w sprzedaży polis komunikacyjnych mile widziane
  • nastawienie na realizację celów
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej o ustabilizowanej sytuacji rynkowej
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia
  • pracę w młodym i ambitnym zespole

Auto-Gazda Group to ceniona polska marka, której wieloletnia tradycja motoryzacyjna i konsekwencja w dążeniu do założonych celów - pozwalają na osiąganie najlepszych z możliwych efektów, jakim jest stabilność w rozwoju firmy. Auto-Gazda to 9 punktów autoryzowanych salonów i serwisów marek Citroën, DS, Mazda i Škoda, a także Seat, CUPRA oraz Volkswagen na terenie Śląska: Pszczyna, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@auto-gazda.pl z tytułem: ASYSTENTKA BIELSKO-BIAŁA

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

WYPRZEDAŻ