O firmie

Rodzinną firmę Auto Gazda założył w latach 60’ Kazimierz Gazda - reprezentant Polski w kolarstwie szosowym. Początkowo, działalność skupiała się na naprawach powypadkowych. Z biegiem czasu, warsztat był stopniowo rozwijany i rozbudowywany. W latach 90’, właścicielem firmy został Michał Gazda.

Sieć salonów i serwisów na Śląsku

Przedsiębiorstwa Auto Gazda funkcjonują w formie wielooddziałowej. Oddziały zarządzane są w sposób zintegrowany. Prowadzimy działalność w:

 • Bielsku-Białej (autoryzowany salon i serwis marek Citroën, DS, Mazda, SEAT, CUPRA oraz Volkswagen)
 • Gliwicach (autoryzowany salon i serwis marek Citroën, DS)
 • Katowicach (autoryzowany salon i serwis marek Citroën i DS)
 • Pszczynie (autoryzowany salon i serwis marek Citroën i DS oraz Centrum Napraw Nadwoziowych)
 • Rybniku (autoryzowany salon i serwis marki Škoda)

Liderzy na Śląsku i w Polsce

Firma Auto Gazda jest jednym z najważniejszych dealerów marek wolumenowych nie tylko na śląskim rynku regionalnym, ale także na rynku ogólnopolskim. Pod względem wielkości sprzedaży, od lat zajmujemy 1. miejsce na Górnym Śląsku dla marki Citroën oraz pozycję w top 10 wśród najskuteczniejszych dealerów wszystkich marek (ok. 180 firm). W tej samej klasyfikacji ogólnopolskiej, znajdujemy się w pierwszej trójce dealerów marki Citroën (spośród 50 punktów). Salony Auto Gazda regularnie klasyfikowane są w rankingu 50 największych dealerów wszystkich marek w Polsce (z 1100 działających firm).

Jakość wyróżniona w ogólnopolskich rankingach

W rankingu wewnętrznej oceny jakościowej największych dealerów marki Citroën, firma Auto Gazda klasyfikowana jest regularnie na miejscach 1-3. W testach salonów wszystkich marek, organizowanych przez redakcję tygodnika AUTO-ŚWIAT w latach 2006-2018, poszczególne salony Auto Gazda zajmowały czołowe miejsca w ramach marki Citroën oraz Mazda, a w latach 2008, 2009 i 2012 znajdowały się w top 10 wszystkich (ponad 300), ocenianych salonów. W ostatnim, wielkim teście salonów w 2018 roku, nasz salon Citroëna oraz Mazda w Bielsku-Białej zwyciężył w ogólnopolskiej klasyfikacji, zdobywając maksymalną ilość punktów.

Pasjonaci motoryzacji

W salonach i serwisach Auto Gazda, do dyspozycji Klientów pozostaje doświadczona, wykwalifikowana kadra doradców, gwarantująca obsługę na najwyższym poziomie. Motoryzacja to nasza pasja, dlatego szczerze angażujemy się w każde, realizowane zadanie - analizujemy, wyjaśniamy, doradzamy, rozwiązujemy problemy.

Zgodność z najnowszymi standardami

Na przełomie 2010/2011 roku, firma Auto Gazda, jako jeden z pierwszych dealerów w Polsce, wdrożyła we wszystkich swoich salonach nowe standardy architektoniczno-wizerunkowe marki Citroën. Oddany do użytku w październiku 2013 roku, punkt dealerski Škoda w Rybniku był jednym z pierwszych w Polsce obiektów tej marki, który został wybudowany zgodnie z najnowszym standardem architektonicznym. Nowy obiekt salonu i serwisu marki SEAT również został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami marki. 

Kompleksowa oferta

Punkty dealerskie Auto Gazda powstają i rozwijają się w celu zapewnienia Klientom profesjonalnej, kompleksowej obsługi. Oferujemy:

 • sprzedaż samochodów nowych (osobowych i dostawczych)
 • sprzedaż flotową
 • skup i sprzedaż samochodów używanych
 • usługi finansowania (kredyty, leasingi) i ubezpieczenia
 • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów
 • serwis gwarancyjny i  pogwarancyjny
 • pełną gamę usług z zakresu mechaniki (komputerowa geometria podwozia, montaż i serwis klimatyzacji, montaż i serwis instalacji gazowej, diagnostyka komputerowa, wymiana ogumienia, wymiana szyb)
 • usługi Assistance, samochody zastępcze, usługi Pomocy Drogowej (tel. 502 pokaż numer)
 • naprawy powypadkowe pojazdów wszystkich marek (stół naciągowo-pomiarowy - laserowy pomiar)
 • usługi lakiernicze (komora bezpyłowa, komputerowy dobór koloru, system lakierów wodnych)
 • bezgotówkowe rozliczenia z ubezpieczycielami
 • wynajem samochodów
 • usługi myjni

 Zapraszamy do salonów Auto Gazda!

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI SEAT-a! Zapisz się na jazdy testowe.

Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

 

 

GAMA SAMOCHODÓW SEAT - dostępne w SEAT AUTO-GAZDA

 

Witamy w świecie marki SEAT, która wywodzi się ze słonecznej Barcelony. To miejsce jest pełne pasji i możliwości, które swoją pozytywną energią napędzają do działania. Właśnie tutaj przeszło 60 lat temu został stworzony pierwszy samochód marki SEAT, która po dzisiejszy dzień jest nierozerwalnie związana z historią tego miasta, odmieniając oblicze motoryzacji.

salon-seat-bielsko-biała-auto-gazda-warszawska.png

Stylistyka i design samochodów SEAT są inspirowane nie tylko architekturą, ale przede wszystkim ludźmi i ich codziennością. Marka SEAT czerpie siłę z  kolorów miasta, jego ducha, kultury i kreatywności. Każde działanie odzwierciedla barceloński sposób myślenia: SEAT idzie prosto do celu i do tego też inspiruje swoich użytkowników. Każda przejażdżką SEAT’em może być początkiem niesamowitej przygody, dlatego dedykowana jest osobom aktywnym i odważnym, gotowym na nowe wyzwania.

 

 

salon-serwis-seat-bielsko-biała-auto-gazda-warszawska.pngTa bezkompromisowa energia i hiszpański temperament każdego SEAT’a sprawiły, że dołączyliśmy markę SEAT do portfolio AUTO-GAZDA GROUP, która jest już piątą marką naszej firmy. Łącząc przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu autoryzowanych  salonów i serwisów z specjalistyczną wiedzą i kwalifikacjami swoich ekspertów, SEAT AUTO-GAZDA będzie zapewniać swoim Klientom najwyższe standardy jakości obsługi, by Klienci mogli jak najdłużej cieszyć się z jazdy samochodami marki SEAT.

 

 

 

Nowy SEAT Ibizanowa-seat-ibiza-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

Nowy SEAT Leon
nowa-seat-leon-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

Nowy SEAT Aronanowa-seat-arona-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

Nowy SEAT Atecanowa-seat-ateca-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

 

SEAT Alhambranowy-seat-alhambra-bielsko-seat-auto-gazda.jpg

WYPRZEDAŻ