Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

Do wyboru zarówno wersje spalinowe, jak i elektryczne. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz samochód, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej codziennej pracy.

Combo Cargo

Jest synonimem wszechstronności i praktyczności. Za jego kompaktowymi wymiarami kryje się niezwykle duża przestrzeń ładunkowa o maksymalnej pojemności 4,4 M3 dla wersji XL z wydłużonym nadwoziem i dodatkową przegrodą FlexCargo, która umożliwia transport bardzo długich przedmiotów. Jego sprytna konstrukcja, silnik najnowszej generacji i zaawansowane funkcje to tylko niektóre z korzyści, które usprawniają organizację i zwiększają przychody Twojej firmy.

Vivaro

Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych samochodów dostawczych na rynku, łączący ponadczasowy styl i funkcjonalność. Pojemność ładunkowa do 6,6 m3, długość przestrzeni ładunkowej do 4 m, wysokość wybranych wersji do 1,9 m oraz ładowność do 1400 kg stanowi idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Ponadto model oferuje do 18 systemów bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy, które zwiększ poczucie bezpieczeństwa na drogach każdego dnia. Jest dostępny w wersji brygadowej.

Movano

Produkowany w Polsce Opel Movano to doskonały wybór! Jego charakterystyczne cechy to ładowność do 1500 kg, pojemność do 17 m3, nowy system bezpieczeństwa i niskie koszty eksploatacji. Maksymalny komfort zapewnia funkcjonalne rozwiązanie wnętrza kabiny, a także 4 długości i 3 wysokości nadwozia, co pozwala na efektywny transport ładunków. Sprawdź także nową wersję elektryczną z akumulatorem o mocy 110 kWh i zasięgiem do 424 km.

Zapraszamy do salonu!

Opel Auto-Gazda Gliwice

Toszecka 137A
44-100 Gliwice
+48 32 40 10 500
kontakt.gliwice@opel.auto-gazda.pl