Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

ODKRYJ NASZEGO NAJBARDZIEJ PRZESTRONNEGO SUV-A

Nowa Mazda CX-80 to zapierający dech w piersiach przykład japońskiego rzemiosła. Ten elegancki trzyrzędowy SUV pomieści nawet do siedmiu osób. Jest niezwykle przestronny i praktyczny – wykonany z dbałością o każdy detal, doskonale dopasowany do potrzeb Twojego codziennego życia. W Japonii przestrzeń postrzegana jest jako swoiste płótno, które możesz zapełnić radością, rodzinnym ciepłem i wspólnymi przygodami.

ŻYCIE PEŁNE MOŻLIWOŚCI

Nowa Mazda CX-80 jest wyposażona w kilka trybów jazdy i szereg funkcji, które zapewniają niezrównane wrażenia z prowadzenia, zarówno w mieście, jak i na nieutwardzonych drogach – niezależnie od pogody. Szeroka gama dostępnych silników oferuje idealną równowagę między osiągami i wydajnością. Doskonała responsywność i dynamika dostarczy Ci czystej przyjemności z prowadzenia podczas każdej podróży.

Największy SUV w naszej gamie, nowa Mazda CX-80 już niebawem może być Twoja. Zostań jedną z pierwszych osób, które wyjadą tym eleganckim i funkcjonalnym samochodem z salonu Mazdy. Już dziś umów się na spotkanie z Doradcą i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Formularz kontaktowy!