Kontakt
Volkswagen Volkswagen Dostawcze Škoda Seat Cupra Mazda DS Automobiles Citroën Opel Peugeot serwis Maxus
Autoryzowane salony i serwisy

CUPRA FORMENTOR 2024. MODEL PEŁEN PASJI.

Nowe wydanie ikonicznego modelu. Napędzany pasją do motoryzacji i wyzwań. Odważny i przekraczający granice kompaktowy crossover SUV.

 

NOWA CUPRA FORMENTOR

ILUMINUJĄCA ESTETYKA

Oryginalne wzornictwo, które jest ponadczasowe. Wypróbuj innowacyjne ulepszenia nadwozia.

ZINTEGROWANE TYLNE LAMPY

Zintegrowane i podświetlone logo w trójwymiarowej konstrukcji tylnych połączonych świateł. Hipnotyzująco zaprojektowane oświetlenie w technologii LED.

WKRACZAMY W NOWĄ ERĘ

Łącząc awangardową stylistykę z zaawansowaną technologią, jego ponadczasowy wygląd, napędzają codzienną jazdę. Elektryczne osiągi, które ekscytują i inspirują. Zostań buntownikiem i katalizatorem zmian.

SIŁA FORMENTORA E-HYBRID

Potężny układ napędowy wykorzystujący ładowarkę DC do szybszego ładowania. Ciesz się niesamowitym zasięgiem elektrycznym. Dużo większy zasięg przy jednym ładowaniu.

NOWA CUPRA FORMENTOR

12,9″- CALOWY SYSTEM INFOTAINMENT

Odkryj łączność na najwyższym poziomie z CUPRA CONNECT za pośrednictwem 12,9-calowego systemu Infotainment. Korzystaj z rozrywki, map online, rozpoznawania głosu i wielu innych funkcji.

APLIKACJA MY CUPRA

Przejmij kontrolę dzięki aplikacji My CUPRA. Bez wysiłku zarządzaj dostępem do swojej nowej CUPRY Formentor, za pomocą funkcji zdalnego blokowania i odblokowywania. Pełna kontrola, w każdym momencie.

 

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy!