Nowy salon i serwis SEAT w Bielsku-Białej

 

Podziw dla technologii, fascynacja dla designu, ale przede wszystkim bezkompromisowa miłość do motoryzacji sprawiły, że AUTO-GAZDA GROUP dołączyła do swojego portfolio markę SEAT. Łącząc przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu autoryzowanych  salonów i serwisów z specjalistyczną wiedzą i kwalifikacjami swoich ekspertów, SEAT AUTO-GAZDA zapewnia swoim Klientom najwyższe standardy jakości obsługi. Poprzez szczegółowe poznanie oczekiwań klientów, dążymy do spełnienie ich potrzeb, a przede wszystkim marzeń o sportowym i dynamicznym samochodzie, jakim jest SEAT!

 

Firma Auto-Gazda Group jest liderem na rynku górnego śląska oraz jednym z większych dealerów marek wolumenowych w Polsce. Przez przeszło 20 lat działalności dealera firma Auto-Gazda Group rozwinęła nowoczesną sieć autoryzowanych salonów i serwisów.

Tworząc markę Auto-Gazda Group dobieraliśmy sprawdzone na rynku motoryzacyjnym marki, które spełniają różne wymagania naszych Klientów – zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Przez przeszło 20 lat działalności firma zdobyła zaufanie Klientów, budując pozycję rynkową zgodnie z mottem: Gwarancja jakości i niezawodności. Tą jakość dostarczamy nie tylko poprzez sprawdzone samochody, wysoką jakość usług serwisowych, ale przede wszystkim poprzez codzienną pracę doświadczonego zespołu specjalistów. Duch pracy i sportowej rywalizacji został  zaszczepiony w DNA firmy od początku jej istnienia za sprawą jej założyciela – Kazimierza Gazdy, który był reprezentantem Polski w kolarstwie szosowym w latach ‘60. ,

Od lat ’90 po dzisiejsze czasy nad rozwojem firmy czuwa obecny właściciel i Prezes Zarządu – Michał Gazda. Początkowo, działalność skupiała się na naprawach powypadkowych. Z biegiem czasu, warsztat był stopniowo rozwijany i rozbudowywany. Dzisiaj firma Auto-Gazda Group to sieć nowoczesnych, autoryzowanych salonów i serwisów, często nagradzanych w rankingach niezależnych ekspertów i Importerów. Naszą siłą jest profesjonalna i kompleksowa obsługa w obszarach:

 • sprzedaż samochodów nowych (osobowych i dostawczych)
 • sprzedaż flotowa
 • skup i sprzedaż samochodów używanych
 • usługi finansowania (kredyty, leasingi) i ubezpieczenia
 • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów
 • serwis gwarancyjny i  pogwarancyjny
 • pełna gama usług z zakresu mechaniki (komputerowa geometria podwozia, montaż i serwis klimatyzacji, montaż i serwis instalacji gazowej, diagnostyka komputerowa, wymiana ogumienia, wymiana szyb)
 • usług Assistance, samochody zastępcze, usług Pomocy Drogowej
 • napraw powypadkowych pojazdów wszystkich marek (stół naciągowo-pomiarowy - laserowy pomiar)
 • usług lakiernicze (komora bezpyłowa, komputerowy dobór koloru, system lakierów wodnych)
 • wynajmu samochodów
 • usług myjni

Od początku istnienia firmy najważniejszą rolę odgrywają Klienci i ich zadowolenie oraz ciągłe doskonalenie naszych działań i  kompetencji. Ludzie są najważniejszą wartością naszej firmy, a w szczególności firmy rodzinnej, w której ceni się długotrwałe relacje i dobrą atmosferę. Podobnie jak w sporcie – każdy pracownik ciężko pracuję na efekt finalny całego zespołu. Naszą ambicją są najlepsze wyniki i najlepsza jakość, które przekładają się na finalną satysfakcję Klienta

 

Zapraszamy do autoryzowanego salonu i serwisu SEAT w Bielsku-Białej, który oddajemy do Państwa dyspozycji:

pon 8:00-18:00
wt 8:00-18:00
śr 8:00-18:00
cz 8:00-18:00
pt 8:00-18:00
so 8:00-15:00
nie nieczynne

 


 

Nowy autoryzowany salon i serwis SEAT w Bielsku-Białej.

 

Początkiem roku 2018 ruszyła rozbiórka obiektu (Chłopskie Jadło), które odstąpiło miejsce nowemu salonowi hiszpańskiego producenta. Przez wiele lat marka SEAT kojarzona była z salonem na ulicy Świerkowickiej 26 w Czechowicach-Dziedzicach. Dziś nowy salon lokalizowany jest na ul. Warszawskiej, zaraz za salonem Citroëna oraz Mazdy w Bielsku-Białej.  

 

 

Nowa siedziba SEAT-a w Bielsku-Białej zapewniać będzie kompleksową obsługę marki SEAT – salon samochodów nowych i używanych, serwis, myjnia, sklep części zamiennych i akcesoriów. Obiekt powierzchni użytkowej będzie miał 1 299,4 m², z czego 666 m² będzie oddana do użytku salonu, a 633,4 m² serwisowi. Projektowany obiekt będzie budynkiem jednokondygnacyjnym z wewnętrzną antresolą w części ekspozycyjnej. Salon oraz serwis będzie obiektem spełniającym najnowsze standardy i wymagania marki SEAT, będzie również dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych.   

 

 

Poznaj markę SEAT.

 

Każdy model SEAT-a to samochód o charakterystycznej sportowej sylwetce, wyposażony w innowacyjne rozwiązania techniczne. Marka przywiązuje dużą wagę do wyglądu samochodów (pracują z wizażystami, projektantami wnętrz i trendsetterami nad każdym wystrojem auta), ale przede wszystkim do emocji, które samochód dostarcza podczas jazdy. SEAT-y zostały stworzone, by poruszać ciało i serce. To wolność wyboru, która otwiera kilometry możliwości. Twórcy marki przekonują, iż marka SEAT jest fuzją dynamicznego charakteru, wyrazistego designu oraz innowacyjnych technologii. Inżynierowie SEAT-a doskonale rozumieją, co oznacza odpowiednie proporcje i równowaga, bo codziennie doświadczają ich w Barcelonie, która jako miasto została zaprojektowana z dokładnością co do centymetra!

 

 

Historia marki SEAT.

 

Marka SEAT powstała w latach 50-tych dwudziestego wieku jako spółka tworzona przez hiszpański Narodowy Instytut Przemysłu, sześć banków oraz markę Fiat, na którego licencjach opierały się pierwsze produkty hiszpańskiego producenta. W tym czasie na stu mieszkańców Hiszpanii przypadało około trzech pojazdów. Działalność pierwszej fabryki SEAT-a zapoczątkowana została w roku 1953, w Barcelonie. 

 

W 2002 roku SEAT w ramach koncernu Volkswagen AG dołączył wraz z Audi oraz Lamborghini do Grupy Volkswagena, dzięki czemu w najnowszych modelach Seata można dopatrzeć się wielu dynamicznych cech oraz rozwiązań zaczerpniętych od innych modeli Audi. Jako członek wielkiego konsorcjum SEAT korzysta ze wspólnych inwestycji w badania i rozwój, dostępu do najnowocześniejszych technologii i cennego know-how w wielu obszarach.

 

 

Dlaczego SEAT?

 

Obecnie marka ma ugruntowaną pozycję w większość segmentów rynku i oferuje szeroką gamę modeli wyróżniających się samodzielnie opracowywanym wzornictwem i silnym, sportowym wizerunkiem o wyraźnie śródziemnomorskim rodowodzie. Bez względu na model, gama SEAT-a elektryzuje swoim wyglądem, przyciągając wzrok przechodniów. Każdy element nadwozia został starannie zaprojektowany tak, aby odzwierciedlać jego dynamiczny charakter.  To za sprawą jego linii, które zostały zaprojektowane, aby kreować stylowy i uwodzicielski kształt. Wnętrza każdego SEAT-a wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, zostało zaprojektowane z myślą o komforcie, ergonomii i funkcjonalności w każdym miejscu.