Nowa jakość Citroëna w Katowicach! Zmieniamy się dla Ciebie.

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż wkrótce nasz katowicki salon, mieszczący się przy ulicy Al. Roździeńskiego 170, zaoferuje Państwu zmodernizowany salon i serwis marki Citroën oraz DS. Całkowicie nowa koncepcja architektoniczna zamieni przestrzeń obiektu w komfortowy i elegancki salon oraz nowoczesny serwis według najnowszych standardów marki Citroën i DS. Niezbędne prace zostaną przeprowadzone na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Pragniemy  Państwa zapewnić, że godziny pracy salonu i serwisu nie uległy zmianie. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Jako Zarząd firmy Auto-Gazda robimy wszystko, aby czas ten był jak najmniej uciążliwy dla naszych Klientów.

 

nowy-salon-citroena-w-katowicach-auto-gazda-slask

 

Gwarancja jakości i niezawodności – właśnie tę domenę od lat sukcesywnie realizuje firma Auto-Gazda, która od przeszło 20 lat dostarcza sprawdzone samochody marki Citroën i wysoką jakość usług serwisowych. Najważniejszą i pierwszorzędną wartością dla firmy jest zadowolenie naszych Klientów i właśnie dlatego, chcąc wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom i wymaganiom oraz nowym standardom marki, salon Citroën Auto-Gazda przechodzi gruntowną modernizację, której wyniki możemy już obserwować. 

 

nowy-salon-ds-w-katowicach-auto-gazda-slask

 

Mamy również zaszczyt poinformować, iż nowo otwarty salon DS Auto-Gazda będzie jedynym salonem tej marki w województwie śląskim. DS Automobiles to marka ekskluzywnych i prestiżowych samochodów osobowych należąca do francuskiego koncernu motoryzacyjnego Groupe PSA. Jej ambicją jest tworzenie samochodu będącego wyrazem luksusu w najlepszym francuskim wydaniu, z zaawansowaną technologią i dbałością o detale. Francuska marka czerpie z tradycji wyjątkowego dziedzictwa –  DS 19, którego premiera miała miejsce przeszło 60 lat temu. Ten kultowy model stał się symbolem awangardowego stylu, technologicznej innowacji i perfekcyjnej jakości.

Od roku 2014 DS jest odrębną marką, która w latach 2009-2014 była linią modelową marki Citroën. Mistrzostwo wykonania i perfekcja techniczna pozwalająca panować nad materią – to kwintesencja kunsztu Marki DS. W każdym elemencie samochodu DS widać bogate dziedzictwo Marki oraz jej dążenie do doskonałości.

Obecnie w salonach Auto-Gazda można spotkać następujące modele:

- DS 3

- DS 4

- DS 4 Crossback

- DS 5

W tym roku odbędzie się premiera Nowego DS 7 Crossback, na którą już serdecznie zapraszamy!