Memoriał 2022

W minioną niedzielę – 17 lipca na Rynku w Pszczynie odbyło się wielkie święto kolarskie – Memoriał Braci Kazimierza
i Stanisława Gazdów. Licznie przybyli miłośnicy kolarstwa, mieszkańcy i turyści kibicowali kolarzom biorącym udział
w wydarzeniu.

Memoriał Braci Kazimierza i Stanisława Gazdów – ogólnopolski wyścig kolarstwa był już czternastą edycją tego popularnego
w naszym regionie wydarzenia sportowego. Towarzyszyły mu liczne atrakcje takie jak wyścigi zawodowców (Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Pszczyny) oraz zawody rowerowe dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkolaków, których udział dostarczył najwięcej emocji zarówno uczestnikom, jak i rodzicom i zebranym na trasie przejazdu kibicom. Popularnością cieszyły się także stoiska marek Citroën, DS, Mazda, Seat, Cupra, Volkswagen i Skoda firmy Auto-Gazda, na których można było zobaczyć najnowsze modele samochodów m.in. Mazdę CX-60, która przybyła do nas specjalnie na to wydarzenie i wyjątkowy Citroen C5 X.

XIV Memoriał Braci Gazdów po raz kolejny okazał się organizacyjnym sukcesem.

Tak sprawna organizacja nie była by jednak możliwa bez wyjątkowego wsparcia władz miasta i Burmistrza Pszczyny,
Pana Dariusza Skrobola.

Szanowny Panie Burmistrzu – dziękujemy!

 

Kłaniamy się również nisko naszym gościom specjalnym – Mistrzom Kolarstwa!

 

Podziękowania należą się również całemu zespołowi pracowników Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie na czele z Panem Dyrektorem Sławomirem Kowalskim, LK UKS Pszczyna i Panu Klaudiuszowi Migdołowi, Komendzie Powiatowej Policji, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Służbom Medycznym, Wolontariuszom oraz głównym bohaterom tego dnia – Kolarzom.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i stworzenie niesamowitego sportowego spektaklu na ulicach naszego miasta. Warto było tam być i być częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy razem z nami postanowili być częścią tego kolarskiego święta - Volkswagen Bank, który był patronem najmłodszych uczestników wyścigu, Generali, Warta, Santander Consumer Bank, Spies Hecker, WTW, Hotel Crystal-Mountain, Total.

 

Nie możemy również zapomnieć o pracownikach firmy Auto-Gazda, którzy od wczesnego świtu do wieczora czuwali nad organizacją wydarzenia – dziękujemy za Wasz wkład i zaangażowanie.

 

Na koniec, dziękujemy wszystkim Gościom i Klientom za ten niesamowity i niezapomniany dzień!!!

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Memoriału Braci Kazimierza i Stanisława Gazdów!

Auto-Gazda Group Michał Gazda

 

 


 

GALERIA