Nowa Mazda MX-30

mazda-mx-30.jpg

 

ELEKTRYCZNA MAZDA MX-30 TERAZ Z EKODOPŁATĄ MAZDY

 

Nie musisz czekać na kolejną edycję programu rządowych dopłat. Abyś już teraz mógł cieszyć się nową, elektryczną Mazdą MX-30, wprowadziliśmy Ekodopłatę Mazdy do każdego egzemplarza z rocznika 2020, zamówionego do 31 października tego roku.

Ekodopłata Mazdy wynosi 18 750 zł i jest to maksymalna wartość dofinansowania rządowego, jaką przewidywał pilotażowy program wprowadzony pod koniec czerwca. Różnica jest taka, że dopłata Mazdy przyznawana jest każdemu klientowi, także firmom, bez konieczności wypełniania skomplikowanych wniosków i zawierania długich umów na posiadanie samochodu. To oznacza, że do końca października 2020 r. rekomendowana cena MX-30 wynosi od 124 150 zł brutto za bogato wyposażoną wersję Kai. Dodatkowo, elektryczna Mazda z Ekodopłatą jest dostępna w różnych formach atrakcyjnego finansowania w postaci kredytu lub leasingu z wpłatą własną od 0 do 30%, w tym w leasingu SkyPremium Go już od 810 zł netto miesięcznie1. Regulamin akcji dostępny jest u autoryzowanych Dealerów Mazdy.

Alternatywą dla Ekodopłaty Mazdy jest oferta obejmująca stację ładowania typu wallbox za 1 zł i promocyjne finansowanie kredytu lub leasingu samochodu.

 

mazdamx30.jpg

Z  EKODOPŁATĄ MAZDY W LEASINGU SKYPREMIUM GO JUŻ ZA 810 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE.

ODMIENNE SPOJRZENIE NA NAPĘD ELEKTRYCZNY

Efektem naszej dbałości o zrównoważony rozwój technologii jest stworzenie baterii, która wystarczy, by zaspokoić Twoje potrzeby, przy minimalnym obciążeniu środowiska. Napęd Mazdy MX-30 oferuje maksymalny moment obrotowy od chwili ruszenia, a specjalnie zaprojektowany pedał, zapewnia intuicyjne prowadzenie.

 

mx_30_design.jpg

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

MAZDA MX-30 W LICZBACH:

mazda-w-liczbach.jpg mazda-mx-30-naped.jpg