Nowa Mazda MX-30

ELEKTRYCZNA MAZDA MX-30
TERAZ Z DOPŁATAMI DO 37 000 ZŁ*

 

Ruszył program rządowego wsparcia „Mój Elektryk, w ramach którego osoby prywatne mogą skorzystać z dopłat nawet do 27 000 zł brutto na zakup samochodu elektrycznego.

A dodatkowo, chcąc wspierać rozwój elektromobilności w Polsce, stworzyliśmy pakiet atrakcyjnych rozwiązań finansowych nie tylko dla klientów indywidualnych ale również dla przedsiębiorców. W ramach Eko Oferty Mazdy możesz skorzystać z Ekodopłaty Mazdy 10 000 zł brutto*

*dotyczy rocznika 2021

 

 

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?

Procedura składania wniosku jest uproszczona i przebiega całkowicie online. Należy wypełnić e-formularz, dołączyć kopię dowodu zakupu, rejestracji i ubezpieczenia pojazdu. Wraz z podpisaniem wniosku dokument ten staje się wiążącą umową wypłaty dotacji.

Wnioski o dofinansowanie w formie dotacji należy składać w okresie od 12.07.2021 – 30.09.2025 lub do wyczerpania środków alokacji.

Co ciekawe, istnieje możliwość ubiegania się o dotację wstecznie, tj. dla samochodów zakupionych po 1 maja 2020 roku.

OFICJALNA STRONA PROGRAMU

 

 

POZNAJ NOWĄ MAZDĘ MX-30

MAZDA MX-30 Z 5 GWIAZDKAMI W TESTACH EURO NCAP

W pełni elektryczna Mazda MX-30 otrzymała maksymalną liczbę pięciu gwiazdek w najnowszej serii testów zderzeniowych Euro NCAP, z wynikami 91% i 87% odpowiednio w kategoriach Bezpieczeństwo Dorosłych Pasażerów i Bezpieczeństwo Dzieci. Rezultat 91% to najlepszy dotychczas zarejestrowany wynik w zakresie Ochrony Dorosłych Pasażerów wśród wszystkich pojazdów testowanych w najnowszej serii badań Euro NCAP 2020.

 

ODMIENNE SPOJRZENIE NA NAPĘD ELEKTRYCZNY

Efektem naszej dbałości o zrównoważony rozwój technologii jest stworzenie baterii, która wystarczy, by zaspokoić Twoje potrzeby, przy minimalnym obciążeniu środowiska. Napęd Mazdy MX-30 oferuje maksymalny moment obrotowy od chwili ruszenia, a specjalnie zaprojektowany pedał, zapewnia intuicyjne prowadzenie.

 

MAZDA MX-30 W LICZBACH:

 

* Przykładowa kalkulacja leasingu dla przedsiębiorców oferowanego przez Santander Consumer Multirent Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu: cena pojazdu 116 178,86 zł netto, opłata wstępna 30%, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, deklarowany przebieg kilometrów 15 tys. rocznie. Produkt Mazda SkyPremium Go obejmuje administrowanie czynnościami serwisowymi. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Doradcy.