ZAPRASZAMY NA PRZEDPREMIEROWY POKAZ NOWEGO CITROËNA C3 AIRCROSS W SALONACH AUTO-GAZDA!

Przestronny. Funkcjonalny. Niepowtarzalny. SUV WOW!

Zobacz nowego Citroëna C3 Aircross przedpremierowo w salonach Auto-Gazda i otrzymaj

promocyjny kontrakt serwisowy!

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować Państwa, iż można zobaczyć przedpremierowo nowego Citroëna C3 Aircross w salonach Auto-Gazda! Kompaktowy SUV, który zaskoczy nie tylko szeroką możliwością personalizacji i bogatym wnętrzem, ale przede wszystkim zaawansowanymi technologiami obejmującymi 12 systemów wspomagania prowadzenia!

Zapraszamy do salonów Auto-Gazda na pokazy przedpremierowe w dniach 18-24 października od godziny 11 do 19 (w sobotę od 10-16). Podczas pokazów czekać będzie na Państwa poczęstunek, ale przede wszystkim specjalna oferta sprzedaży wyjątkowego Citroëna C3 Aircross!

Z okazji pokazów przedpremierowych wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup auta C3 Aircross z roku produkcji 2017 do końca listopada 2017 otrzymają promocyjny kontrakt serwisowy EasyDrive 24 mies./30 tys km za 1 PLN.

Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na zakup samochodu auta C3 Aircross  otrzymają bonus w postaci pakietu opcji w cenie auta:

-  Wersja FEEL- PAKIET OPCJI J4L3- Klimatyzacja automatyczna z filtrem z węgla aktywnego i chłodzonym schowkiem + Pakiet Automatyczny (RE07+Nb08) ) o wartości 1 700 PLN brutto

-  Wersja SHINE- PAKIET OPCJI UF02- Grip Control & Hill Assist Descent) o wartości 2 660 PLN brutto

 Z okazji pokazów Citroëna C3 Aircross wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup auta C3 Aircross z roku produkcji 2017 do końca listopada 2017 otrzymają również komplet opon zimowych o wartości 1400 zł!

Do zobaczenia!