PODSUMOWANIE - XI MEMORIAŁ IM. KAZIMIERZA GAZDY W PSZCZYNIE

 

Kolejna, XI edycja Memoriału im. Kazimierza Gazdy za nami! Każdego roku zawodnicy oraz uczestnicy wydarzenia wracają wspomnieniami do poprzednich edycji z uśmiechem na twarzy. Dlaczego - można byłoby zapytać? Odpowiedź jest prosta - bo to niezwykły event przyciągający niezwykłych ludzi. Najmłodszych – którzy z wielkim uporem i niezwykłą powagą podchodzą do sportowej rywalizacji, osiągając pierwsze sukcesy kolarskie właśnie w tym miejscu. Memoriał przyciąga przede wszystkim kolarskie osobowości z całej Europy, które co roku rywalizują między sobą o Puchar Burmistrza i Starosty Pszczyńskiego. To miejsce zaciętej walki między zawodnikami, ale przede wszystkim wydarzenie, w którym zradzają się nowe przyjaźnie, trwające latami. 

W imieniu Organizatorów XI Memoriału im. Kazimierza Gazdy pragniemy podziękować za kolejny wspólną edycję wydarzenia, którą dedykujemy nie tylko kolażom, ale przede wszystkim mieszkańcom Pszczyny. Dziękujemy Organizatorom XI Memoriału im. Kazimierza Gazdy, w szczególności władzom miasta  i  Burmistrza Pszczyny Pana Dariusza Skrobola. Podziękowania  również kierujemy do całego zespołu pracowników Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie, w szczególności do Pana Dyrektora Dariusza Zubera, a także do  LK UKS Pszczyna, Komendy Powiatowej Policji, Komendy Straży Miejskiej, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz wszystkim osobom i służbom, które nas wspierały w organizacji tego wydarzenia. Dziękujemy zespołowi Auto-Gazda Group, który od wczesnego świtu do późnego popołudnia czuwał nad organizacją wydarzenia. Dziękujemy również naszym Sponsorom: 

  • CITROËN POLSKA
  • Mazda Motor Poland
  • ŠKODA Polska
  • Generali T.U. S.A.
  • Santander Consumer Bank S.A.
  • PSA Finance Polska Sp. z o.o.
  • Dekor Import-Export

Co roku dokładamy wszelkich starań, by stworzyć niepowtarzalną i rodzinną atmosferę wydarzenia, dlatego nie wyobrażamy sobie przyszłej edycji bez Waszego udziału. Do zobaczenia w przyszłym roku, na XII edycji Memoriału im. Kazimierza Gazdy w Pszczynie!

 

Moje uszanowanie,

Michał Gazda

Prezes Zarządu Auto-Gazda Group