DS7 E-TENSE

Samochody elektryczne i hybrydy plug-in DS AUTOMOBILES to kwintesencja radości z jazdy i ekologii. Doznaj całkiem nowe doświadczenia: pełną dostępność momentu obrotowego, brak emisji spalin w trybie elektrycznym. Poznaj atuty zeroemisyjnych samochodów.

 

ATUTY HYBRYDY DS 7 CROSSBACK PLUG-IN E-TENSE

 

Większy zasięg dzięki systemowi odzyskiwania energii przy hamowaniu.

System odzyskiwania energii przy hamowaniu jest rezultatem doświadczeń zdobytych w Formule E. Generuje on energię elektryczną podczas wytracania prędkości i hamowania. Wystarczy nacisnąć na lewarek automatycznej skrzyni biegów, by aktywować system i zwiększyć zasięg DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 nawet o 20%.

Zaplanuj korzystanie z trybu elektrycznego dzięki funkcji E-SAVE

Funkcja E-SAVE pozwala zachować energię elektryczną zgromadzoną w akumulatorach na później. Jest ona szczególnie przydatna, gdy planujesz przejechać ostatnie 10 czy 20 km w trybie w pełni elektrycznym, bez emisji zanieczyszczeń czy gazów cieplarnianych. Oznacza to wolność poruszania się w miejskich strefach z ograniczeniami ruchu pojazdów spalinowych.

Uzupełnij akumulatory w stacji ładowania lub w domu w zaledwie 1 godzinę 45 minut

Doładuj akumulatory DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 w 1 godzinę 45 minut za pośrednictwem specjalnej stacji ładowania 32A o mocy 6,6 kW lub w 8 godzin korzystając ze zwykłego gniazdka 8A.

 

Osiągi: Zużycie paliwa/emisja (WLTP): Zasięg:

300 KM i napęd na cztery koła

Przyspieszenie 0-100 km/h w 6,6 s

1,4 l / 100 km

30g CO₂ / km

58 km w cyklu WLTP

 

WNĘTRZE DS 7 CROSSBACK PLUG-IN E-TENSE

ŁADOWANIE DS 7 CROSSBACK E-TENSE

Dzięki dołączonym kablom możesz korzystać z każdej publicznej lub domowej stacji ładowania. Marka DS oferuje szeroką gamę ładowarek DS Wall Box i korzysta z usług sprawdzonego partnera, który gwarantuje ich odpowiednią instalację. Kable typu 2 i 3 stanowią standardowe wyposażenie samochodu i przechowywane są w specjalnej torbie.

PORÓWNANIE DS 7 CROSSBACK E-TENSE - SUV HYBRYDOWY PLUG-IN

ORAZ DS 3 CROSSBACK E-TENSE - 100% ELEKTRYK

 

ZAMÓW JUŻ DZIŚ SWOJEGO DS 7 CROSSBACK E-TENSE:

OFERTA TYGODNIA

 

21471.png

Zobacz