• ds-3-crossback-DS7-CROSSBACK-e-tense-elektryk-HYBRYDA-auto-gazda-katowice.png
  • ds-9-auto-gazda-DS-STORE-katowice.png
  • slider-DS7-HYBRYDA-DS-STORE-KATOWICE-AUTO-GAZDA.png
  • dostępne_od_ręki-DS-STORE-KATOWICE-SLAJDER.jpg
  • slider-DS3-ELEKTRYK-DS-STORE-KATOWICE-AUTO-GAZDA.png
  • DS-store-katowice-już-otwarty-SALON-auto-gazda.jpg
  • ds7-katowice-store-auto-gazda.png
  • SLIDER-D2D-ds.png
  • WWW-DS3-CROSSBACK-AUTO-GAZDA-DS-STORE-KATOWICE.png
  • Projekt bez tytułu (68).png

DS STORE KATOWICE-OTWARCIE

DS STORE KATOWICE JUŻ OTWARTY!

 

W Katowicach przy Alei Roździeńskiego 170 został otwarty pierwszy i jedyny DS STORE na Śląsku, w którym znajdziemy legendarną markę DS Automobiles. W salonie można podziwiać najnowsze dzieło francuskiej marki -  kompaktowego SUV-a DS 3 Crossback, a także flagowego SUV-a DS 7 Crossback. W salonie Klienci mają okazję zanurzyć się również w technologicznym świecie DS Automobiles - za pomocą specjalnych gogli „DS Virtual Vision” można skonfigurować własny samochód. W wirtualnym świecie można wybrać wszystkie dostępne opcje: kolor nadwozia, wykończenie wnętrza, materiały i wyposażenie, a wszystko siedząc sobie wygodnie w fotelu w salonie DS. Poznaj bliżej DS STORE KATOWICE.

Spirit of Avantgarde – to motto przewodnie marki DS. Marki, która dopiero raczkuje, ale opiera się na mocnych fundamentach Citroëna i zamierza trafić do ludzi zdecydowanych, wymagających i ciekawych motoryzacji. Historia oraz obecne modele pokazują, że hasło nie jest na wyrost.

Samochody pod marką DS AUTOMOBILES to fuzja szyku i stylu oraz bardzo zaawansowanej technologii. W projektowaniu wnętrza wspierali markę rzemieślnicy wyróżnieni nagrodą Francuskiej Izby Rzemieślniczej. Kluczową wartością marki DS jest personalizacja: klient ma do wyboru cztery inspiracje, które pozwalają dostosować wnętrze do gustów i wymagań.

Nowy SUV marki DS został wyposażony w najnowocześniejsze technologie, które wspomagają kierowcę w komfortowym prowadzeniu samochodu. Jedną z nich jest DS Night Vision, który za pomocą kamery na podczerwień optymalizuje widoczność w nocy. Ostrzega kierowcę, wykrywając pieszych i zwierzęta poruszających się drogą w odległości do 100 metrów. Kolejnym rozwiązaniem jest zawieszenie DS Active Scan Suspension, które dzięki kamerze i czujnikom dostosowuje swój charakter pracy do warunków drogowych, zapewniając użytkownikom wyjątkowy komfort podróżowania.

DS  STORE KATOWICE jest 9 salonem dealera AUTO-GAZDA GROUP, który od przeszło 20 lat rozwija nowoczesną sieć autoryzowanych salonów i serwisów marek motoryzacyjnych: Citroën, DS, Mazda i Škoda, a także Seat, CUPRA oraz Volkswagen na terenie Śląska: Pszczyna, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik. Zapraszamy na jazdy testowe!

OFERTA TYGODNIA

 

21471.png

Zobacz