XII Memoriał Kazimierza Gazdy

 

Podsumowanie XII Memoriału im. Kazimierza Gazdy -

Podziękowanie dla Organizatorów, Partnerów oraz Sponsorów

 

 

 

dziękujemy-auto-gazda.png

 

XII Memoriał im. Kazimierza Gazdy za nami!  14 lipca w Pszczynie zgromadziliśmy przeszło 500 niezwykłych osobowości kolarskich w każdym wieku – od przedszkolaków po mastersów – walczących o Puchar Burmistrza Pszczyny oraz  Starosty Pszczyńskiego. Po raz drugi odbył się również Pszczyński Rajd rowerowy dla wszystkich, który pozwolił każdemu rowerzyście poczuć prawdziwe sportowe emocje prosto z toru. Wydarzenie zgromadziło setki oglądających i zapewnił niezapomniane emocje! Dziękujemy, że byliście częścią tego wydarzenia!

Pszczyna to wyjątkowe miejsce, w którym jazda rowerem nie tylko jest popularnym środkiem transportu, ale przede wszystkim zdrowym nawykiem i pasją wielu mieszkańców. Miasto Pszczyna jest najlepszym miejscem do popularyzacji kolarstwa szosowego. Właśnie w tym miejscu rozwijana jest dobrze zaprojektowana i bezpieczna infrastruktura rowerowa - budowa ścieżek rowerowych to jedna z największych inwestycji realizowanych w gminie Pszczyna. Miasto jest kolebką kolarstwa, tutaj zaczęły się kariery wielu zawodników, którzy w przeszłości odnosili światowe sukcesy sportowe. Memoriał im. Kazimierza Gazdy jest hołdem dla wielkiego kolarza z Pszczyny, ale przede wszystkim dla osób, które kochają ten sport i go promują. Dlatego właśnie w tym miejscu każdego roku chcemy jeszcze mocniej popularyzować kolarstwo szosowe i aktywne spędzanie czasu wśród dzieci i młodzieży. Właśnie w Pszczynie chcemy scalać i rozbudowywać społeczność kolarską. I to nam się udaje!

Jako współorganizatorzy tego wspaniałego wydarzenia, jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy liczyć na wsparcie tylu Partnerów i Sponsorów, bez których nie byłoby tego wydarzenia. Wspólnie napisaliśmy nową kartę historii, w której coroczny spektakl kolarski zaznaczył niezapomniane wspomnienia. Każdego roku jesteśmy świadkami rozwoju zawodników, którzy zdobywają kolejne nagrody w swojej karierze. Ich ciężka praca, determinacja i niezłomność pokazuje piękno rywalizacji i sportu, który motywuje do działania i spełnienia swoich marzeń.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Organizatorom za ten sukces, który  nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie władz miasta i  Burmistrza Pszczyny, Pana Dariusza Skrobola, Starosty Powiatu Pszczyńskiego – Pani Barbary Bandoły oraz Wice-Starosty Powiatu Pszczyńskiego - Pana Damiana Cieszewskiego.

Podziękowania  również kierujemy do całego zespołu pracowników Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie, na czele z Dyrektorem P.O. - Panią Marzeną Helbik, LK UKS Pszczyna – na czele z Prezesem Januszem Magierą  oraz z Dyrektorem wyścigu Panem Klaudiuszem Migdołem, Powiatowego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie, na czele z Dyrektorem Maciejem Stieberem, a także do służb Komendy  Powiatowej Policji, na czele z Komendantem insp. mgr Piotrem Sidziną, Komendy Straży Miejskiej, na czele z Komendantem Arturem Krzyżaniakiem,  Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, na czele z Komendantem bryg. Grzegorzem Kołoczkiem oraz wszystkim osobom i służbom, które nas wspierały w organizacji tego wydarzenia.

Dziękujemy również naszym Sponsorom, bez których nie moglibyśmy zrealizować wydarzenia na tak wysokim poziomie:

- Generali Polska

- Santander Consumer Bank

- PSA Finance

- Shell Polska

- PKO Leasing

Dziękujemy również naszym Partnerom medialnym, u których znajdziecie relacje z wydarzenia:

- TVP 3 Katowice

- Dziennik Zachodni

- Nasze Miasto

- Pless.pl

- Pszczyńska.pl

- Głos Pszczyński

Podziękowania również należą się pracownikom Auto-Gazda Group, którzy po raz kolejny zaangażowali się w organizację tego wydarzenia!

 

Widzimy się za rok na XIII edycji Memoriału im. Kazimierza Gazdy w Pszczynie!

 

Michał Gazda,

Prezes Zarządu Auto-Gazda Group 

 

 

 

NOWE lipiec- plakat memorial —10.07.png

 

 

 

WYPRZEDAŻ